The next stage in the evolution of pixel advertising! Be part of this dynamic pixel website!  
Get Bob's Email Updates
10% Trial Days Remaining
00 DAYS 00:00:00
Pixels Ordered: 242,500
Pixels Available: 757,500
Bob's Million Dollar Gamble
100 Pixels = $10 for 90 day trial!   Buy & Sell Pixels Days Since Launch: 6705
Advertiser ListBuy And Sell SpaceAre these pixels worth buying?100 Pixels Win $1600 Pixels

Bob's Global Press Release

Netherlands Germany Spain Portugal France
Hungary Slovakia Lithuania Croatia Czech Republic
Sweden Norway Denmark Finland Italy
Poland Brazil United Stats Austrailia United Kingdom

Media/Press: please feel free to contact Bob for more information:


Call Bob: UK + 44 (0)114 266 2730


Or mail: Press Enquiries


Richard and Judy please note: Bob is unable to do TV interviews, he is a Digital Entity.


Komuniké pre tlac

Bob je (ako vraví jeho tvorca) postavou z digitálneho sveta! Usiluje sa zarobiť milióny dolárov tak, že „prevalcuje“ celosvetovo známe stránky MillionDollarHomepage.com (ďalej MDHP) vytvorené Alexom Tewom. Alex je študent z Nottinghamu (vo Veľkej Británii), ktorý za 4 mesiace zarobil viac než 1 milión dolárov predávaním priestoru pre reklamné obrázky!

Prípad sa značne dotkol svetovo najlepšej siete MDHP zo zoznamu „stránok najviac ovplyvňujúcich svet“ (amerikanizmus, tzv. movers and shakers) Alexa.com - jednej z najviac navštevovaných internetových stránok na planéte.

Zohľadňujúc nadhodnotenú cenu vypredaného priestoru Bob žiada od inzerentov i verejnosti, aby zvolili jeho stránku namiesto MDHP. Pritom, v tomto jednoduchom, ale zatiaľ bezprecedentnom nápade, ráta s tým, že dostatočný záujem spôsobí presun veľkého množstva prenášaných požiadaviek na jeho vlastnú sieť, BobsMillionDollarGamble.com

Nie je to len ďalšia sieť zneužívajúca presmerovanie odkazov - investovalo sa do nej mnoho nádejí a fakt, že inzerenti by mohli svoj priestor v budúcnosti predávať dražiteľom, z nej vytvára úplne dynamický priestor na generovanie prenosu dát (na rozdiel od MDHP)!

Tí, ktorí tomu rozumejú, dôjdu k záveru, že MDHP už skončil, pričom posledný voľný priestor predal na elektronickom trhu za neuveriteľných 38 tisíc dolárov. Teraz to však vyzerá tak, že bude dostupný nový priestor pre reklamu.

Bobová stránka je plná zaujímavých možností práce s obrázkami - vrátane prehľadu MDHP, takže návštevníci môžu sledovať postupnosť vznikajúcich stránok v chronologickom poradí.

Keď hlasovanie za Boba zanikne, možný inzerent si môže zakúpiť zvolený pixel priestoru z Bobovej stránky iba za 10% z normálnej' bežnej ceny' so skúšobnou dobou 90 dní.

Ak by Bobova myšlienka podnietila médiá a verejnosť k záujmu prispieť do MDHP a to kúpením 10% pixlov od Boba, bude to prekvapujúco cenova priaznivá cesta v inzercii webstránok.

A to môže byť veľmi prospešné pre oboch, ako pre Boba, tak aj pre Alexa Tewa!

Watch this space!
If you would like to use this press statement, or any part of it, either as a 'new story' or as a 'follow up' to a milliondollarhomepage.com story, please feel free. Bob :-)